Oferty Inwestycyjne

 Jar rzeki Brzeźnicy

Obszar Jaru rzeki Brzeźnicy w granicach administracyjnych miasta Płocka to teren o szczególnej i wyjątkowej wartości inwestycyjnej. To miejsce czekające na zagospodarowanie przez Inwestora, który potrafi wykorzystać wyjątkowe walory rekreacyjne i przyrodnicze, z jednoczesnym poszanowaniem środowiska naturalnego. Z punktu widzenia lokowania inwestycji jest to teren ambitny, wymagający, ale jednocześnie dający ogromne możliwości zagospodarowania. Przyjazny szczególnie inwestycjom związanym z rekreacją, sportem i wypoczynkiem.
pobierz e-katalog

Nabrzeże Wisły

Nabrzeżny obszar rzeki Wisły na odcinku od Jaru rzeki Brzeźnicy do terenów Płockiego Towarzystwa Wioślarskiego to miejsce, które może dać mieszkańcom oddech od dnia codziennego. Turystyczny potencjał tego terenu jest prawie nieograniczony i w dużej części czeka na wykorzystanie. Idealna lokalizacja, wyjątkowe położenie sprawia, że to właśnie tutaj chce się wypoczywać. Inwestor, który wykorzysta ten potencjał może liczyć na wielu klientów, bo to właśnie atrakcyjny wypoczynek staje się obecnie „towarem" najbardziej pożądanym.

pobierz e-katalog

 

Lotnisko i tereny przyległe

Obszar lotniska w Płocku może stać się biznesową i turystyczną bramą miasta i regionu. Latanie już kilka lat temu przestało być usługą dostępną dla nielicznych. Sukcesywny rozwój ruchu lotniczego wymaga stałego rozwoju bazy naziemnej. Ten teren daje właśnie taką możliwość. Obszar posiada już status lotniska - teraz kolej na Inwestora i rozbudowę.

pobierz e-katalog