Staromiejskie Centrum Biznesu „Przetwornia” – to położona w centrum Płocka strefa coworkingowa, zaprojektowana z myślą o wspieraniu kreatywności i rozwoju pomysłów. Jesteśmy miejscem, w którym można swobodnie i profesjonalnie prowadzić własną firmę bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów.

Staromiejskie Centrum Biznesu „PRZETWORNIA” to:

WIRTUALNY ADRES TWOJEJ FIRMY
W ramach usługi oferujemy możliwość wykorzystywania adresu Synagogalna 4 jako siedziby firmy, dostęp do skrzynki pocztowej oraz przekierowanie korespondencji pod wskazany przez Klienta adres.

BIURKA GOTOWE DO PRACY
Dedykowane biurka z dostępem do urządzeń biurowych i bezprzewodowego Internetu. Dodatkowo umożliwiamy korzystanie z kameralnej sali spotkań biznesowych.

EKONOMICZNE MIKROBIURA
Kameralne business box’y stanowiące odrębne, samodzielne pomieszczenia wyposażone w klimatyzację oraz estetyczne i komfortowe meble biurowe. Standardowo z dostępem do urządzeń biurowych nieograniczonym dostępem do Internetu oraz możliwością korzystania z sali spotkań biznesowych.

SALA SPOTKAŃ BIZNESOWYCH
Idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują kameralnej atmosfery spotkań biznesowych w centrum miasta z dostępem do infrastruktury biurowej, wyposażona w klimatyzację.

STREFA COWORKINGOWA
Coworking to najbardziej elastyczne rozwiązanie idealne dla wszystkich, którzy cenią sobie swobodę oraz wymianę doświadczeń biznesowych. W ramach usługi oferujemy miejsce do pracy wraz z dostępem do infrastruktury nawet tylko na jeden dzień.

SALA KONFERENCYJNA
Wyposażona w multimedia sala, w ustawieniu kameralnym, pozwala na wygodną pracę 10 osób.
Pomieszczenie może służyć jako wsparcie sali szkoleniowej, zwiększając jej funkcjonalność.

SALA SZKOLENIOWA
Komfortowa sala szkoleniowa, wyposażona w klimatyzację, ekran i rzutnik multimedialny oraz nagłośnienie. Elastyczna przestrzeń pozwala na dowolną aranżację miejsca – w zależności od potrzeb wynajmującego.

 

WSZYSTKIE SALE POSIADAJĄ INTERNETOWY KALENDARZ REZERWACJI
Staromiejskie Centrum Biznesu Przetwornia zostało wyposażone tak, by nasi klienci mogli skupić się jedynie na rozwoju własnych przedsięwzięć. Oferujemy dostęp do:
- urządzenia wielofunkcyjnego – drukarka, skaner, ksero
- skanera wielkoformatowego, umożliwiającego skanowanie formatów A0
- plotera
- rzutnika multimedialnego
- sprzętu nagłaśniającego
- strefy cateringowej
- biurobaru, która zapewnia wygodną przerwę w pracy.


SCB Przetwornia
Płock ul. Synagogalna 4,
tel. +48 24 366 61 54,
www.przetwornia.eu