Znajdź wsparcie i rozwijaj swój biznes – spotkanie dla przedsiębiorców i samorządowców
27 lutego 2020
0

Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny S.A. ma przyjemność zaprosić na wyjątkowe wydarzenie. 12 marca 2020 roku odbędzie się konferencja pt. „Znajdź wsparcie i rozwijaj swój biznes – spotkanie dla przedsiębiorców i samorządowców”. W jej trakcie poszukamy sposobów na wspieranie inicjatyw gospodarczych i zrobimy to w naprawdę zaszczytnym gronie. W końcu partnerami spotkania są Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. (ŁSSE), Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK) oraz IPMA Polska.

 

W czasie konferencji poruszone zostaną niezwykle ważne dla przedsiębiorców i samorządowców kwestie. Będziemy rozmawiać m.in. o tym:

– jak prowadzić biznes z ulgą podatkową – głównie w kontekście stref ekonomicznych,

– jak poszukiwać dofinansowania dla nowych pomysłów,

– czy zdobycie kredytu na firmę jest takie skomplikowane,

– jak dużą rolę w realizacji strategii organizacji pełnią portfele, programy i projekty.

 

Konferencja pt. „Znajdź wsparcie i rozwijaj swój biznes – spotkanie dla przedsiębiorców i samorządowców” odbędzie się 12 marca 2020 roku (czwartek). Start wydarzenia jest zaplanowany na godz. 9.30. Prelekcje przedstawicieli naszych partnerów powinny zakończyć się do godz. 13.45. Spotkanie odbędzie się w siedzibie Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego S.A. w Płocku przy ulicy Łukasiewicza 39, w budynku Centrum Usług Korporacyjnych, w sali konferencyjnej na parterze.

 

UDZIAŁ W KONFERENCJI JEST BEZPŁATNY.

 

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału w konferencji do dnia 5 marca 2020 r. – drogą mailową na adres edyta.doiczman@pppt.pl lub telefonicznie pod numerem (24) 364-03-56. W przypadku pytań bądź szczegółowych informacji dotyczących konferencji prosimy o kontakt.

 

Na niniejsze wydarzenie można się również zarejestrować pod linkiem: https://app.evenea.pl/event/ppptparp/