China Huai’an International Food Expo 2019
18 lutego 2019
0

Urząd Miasta Płocka zaprasza przedsiębiorców z branży spożywczej do udziału w drugiej edycji China Huai’an International Food Expo!

Targi są niepowtarzalną okazją do:

  • Znalezienia potencjalnych klientów
  • Nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych z partnerami z Chin
  • Promocji własnej marki na rynku chińskim

2 edycja targów będzie skupiać się na temacie “Jakość jedzenia, jakość życia”. 30 tysięcy metrów kwadratowych przestrzeni wystawienniczej i 1 400 stanowisk przyciąga przedstawicieli lokalnych oraz międzynarodowych producentów żywności, kupców, inwestorów itp., stwarzając okazję do spotkań, dyskusji oraz negocjacji. Przedmiotem wystaw są głównie zdrowe i ekologiczne produkty spożywcze, dania gotowe, wina i wysokiej klasy napoje, usługi cateringowe itp. Profesjonalne konferencje skupiają się głównie na nowych formatach, modelach, technologiach oraz trendach w produkcji, obrocie i konsumpcji żywności.

Targi odbywają się w Jiangsu Huai’an International Food Expo Center w Huai’an, Jiangsu w Chinach, w dniach 9-12 maja 2019 roku. Dla przedstawicieli firm z Płocka istnieje możliwość bezpłatnej prezentacji firmy na stanowisku. Średni koszt przelotu i zakwaterowanie, łącznie z wizą i ubezpieczeniem, waha się w granicach 4,5-6 tysięcy złotych.

Jeśli byliby Państwo zainteresowani udziałem w targach, uprzejmie proszę o informację do 22 lutego 2019 r, na adres antonina.gorka@plock.eu