Zapraszamy na bezpłatne warsztaty architektoniczne
4 października 2018
0

Zapraszamy mieszkańców Specjalnej Strefy Rewitalizacji do udziału w warsztatach, poprzez które chcemy zachęcić do podjęcia działań na rzecz najbliższej przestrzeni oraz poprawy jej estetyki.

W najbliższy piątek, 5 października w Staromiejskim Centrum Biznesu Przetwornia przy ul. Synagogalnej 4 odbędą się warsztaty dla dorosłych z projektowania i aranżacji przestrzeni wspólnych. Warsztaty poprowadzi Pan Piotr Kurzawa – Pełnomocnik Prezydenta Miasta Łodzi ds. ul. Piotrkowskiej i jej menadżer. Podczas warsztatów dowiedzą się Państwo jak zaprojektować otaczającą nas przestrzeń i skąd pozyskać na to środki. Początek o godzinie 11.00.

Natomiast w sobotę, 6 października na warsztaty zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat. Podczas warsztatów dzieci dowiedzą się jaką funkcję pełni Stary Rynek, jak wyglądał kiedyś, jak się zmieniał oraz sami będą mogli zbudować makietę płockiej Starówki. Warsztaty odbędą się w Staromiejskim Centrum Biznesu Przetwornia przy ulicy Synagogalnej 4, a poprowadzi je Pani arch. Marta Siodłak. Początek o godzinie 11.00.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w warsztatach zapraszamy do kontaktu z organizatorem – Agencją Rewitalizacji Starówki ARS Sp. z o.o. pod nr tel. 24 367-68-44 lub mailowo izabela.bochenek@ars.plock.pl