Głosuj na płockie ścieżki rowerowe!
4 kwietnia 2018
0

Płockie rozwiązania komunikacyjne ułatwiające ruch rowerowy i pieszy zostały nominowane w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2018.

Top Inwestycje Komunalne 2018 wyłonią najlepsze inwestycje komunalne (w tym także proekologiczne projekty antysmogowe oraz z zakresu smart cities). Zwycięzców poznamy podczas jubileuszowego, X Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach, który odbywać się będzie od 14 do 16 maja b.r.

Po pierwszym etapie konkursu organizatorzy wybrali 30 najlepszych inwestycji samorządowych w Polsce. Wśród wybranych propozycji jest płocki projekt ścieżek rowerowych: "Płockie rozwiązania komunikacyjne ułatwiające ruch rowerowy i pieszy".

Teraz z tego grona swoich faworytów wskażą członkowie Rady Konsultacyjnej konkursu (każdy z nich będzie mógł wytypować 5 inwestycji, po podliczeniu wszystkich głosów wszystkich członków Rady okaże się która inwestycja zebrała najwięcej wskazań).

Niezależnie od wskazań członków Rady Konsultacyjnej swojego jednego faworyta w głosowaniu internetowym wybiorą również Czytelnicy serwisu PortalSamorzadowy.pl. Głosowanie na portalu rozpocznie się na przełomie marca i kwietnia, a trwać będzie do 2 maja do godziny 12.00.

Głosujcie pod tym linkiem klikając POPIERAM:

http://www.portalsamorzadowy.pl/serwis/top-inwestycje-komunalne-2018/nominacje/nowe-sciezki-rowerowe-w-plocku,105799.html