Konkurs „Najpiękniejsza kawiarenka letnia 2017”
1 sierpnia 2017
0

Prezydent Miasta Płocka zaprasza właścicieli placówek gastronomicznych do ciekawej aranżacji ogródków gastronomicznych i wzięcia udziału w konkursie na „Najpiękniejszą kawiarenkę letnią 2017”.

Kawiarenki letnie to nie tylko miejsca spotkań towarzyskich i spożywania posiłków na świeżym powietrzu, ale także integralna część przestrzeni publicznej. Zaaranżowane z pomysłem i smakiem przyciągają mieszkańców i gości, nadają charakter miejskiej przestrzeni i podnoszą jej atrakcyjność.

W tym roku, po raz drugi chcemy nagrodzić wyjątkowe, urokliwe kawiarenki stworzone przez lokalnych przedsiębiorców. Warunkiem udziału w konkursie jest wypełnienie karty zgłoszenia i jej przesłanie drogą elektroniczną na adres estetyka@plock.eu lub złożenie w Biurze Obsługi Klienta w Urzędzie Miasta Płocka. Na zgłoszenia czekamy od 1 do 10 sierpnia 2017 roku. W dniach 16 – 18 sierpnia 2017 roku Zespół ds. Estetyki Miasta przeprowadzi przegląd zgłoszonych kawiarenek. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie dyplomów nastąpi podczas „Jarmarku św. Bartłomieja”.

Więcej informacji na stronie www.rozwojmiasta.plock.eu Rewitalizacja i Estetyzacja w zakładce Estetyka.

Zapraszamy do udziału w konkursie.