Wyjazd polskich przedsiębiorców na 17th International Electricity Exhibition of Iran w Teheranie
23 czerwca 2017
0

Agencja SOMA zaprasza do udziału w misji polskich przedsiębiorców na największe targi elektryczne i elektrotechniczne w regionie – 17 edycję International Electricity Exhibition of Iran (IEE) w Teheranie w dniach 3-7 listopada 2017 r.

Gospodarka Iranu jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się na Bliskim Wschodzie.
Iran jest jednym z niewielu krajów muzułmańskich, który stara się rozwijać sektory gospodarki niezwiązane z ropą naftową. Przychody Państwa oparte są jednak wciąż w 80% na eksporcie ropy naftowej, a funkcjonowanie zarówno dużych kombinatów, jak i małych zakładów, związane jest z importem produktów, maszyn i komponentów.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wyjeździe przedstawicieli firm zainteresowanych eksportem polskich produktów na ten bardzo chłonny rynek. Firmy irańskie zainteresowane są importem następujących produktów:

  • urządzenia i instalacje elektryczne niskiego i średniego napięcia,
  • urządzenia i instalacje telekomunikacyjne,
  • oświetlenie uliczne i drogowe.

Koszt udziału w wyjeździe:

– koszty organizacyjne: 1200 zł + 23% VAT – kwota płatna do 1 września 2017 r. na podstawie faktury wystawionej przez Agencję SOMA,
– przelot liniami Alitalia zgodnie z dołączonym planem – 1885,46 zł (w cenie bagaż podręczny do 8kg oraz bagaż rejestrowany 1szt do 23kg suma wymiarów 158cm / osoba) – kwota płatna do 29 września 2017 r. na podstawie faktury wystawionej przez linie lotnicze ALITALIA,
– koszty pobytu w Teheranie: 700 EUR + 9% VAT – kwota płatna do 29 września 2017 r. na podstawie faktury wystawionej przez naszego partnera w Teheranie.

Sposób organizacji wyjazdu i płatności umożliwia ubieganie się o dofinansowanie z programów pomocowych.

formularz zgłoszeniowy

Wypełnione zgłoszenie należy wysłać na adres zuzanna.kuhl@agencjasoma.pl do dnia 25.08 2017 r.