Promuj się bezpłatnie na targach w Gruzji
16 marca 2017
0

Ambasada RP w Tbilisi organizuje stoiska informacyjne podczas największych tegorocznych imprez targowych w rejonie Kaukazu i zaprasza polskie firmy do współpracy.

Pierwsze z targów – Cacasus Build, odbywają się w dniach 16-19 maja. Są to targi budowlane i wyposażenia wnętrz, których wystawcy to przede wszystkim firmy z szeroko pojętego sektora produktów i usług budowlanych, w tym wyposażenia wnętrz.

Więcej informacji o targach: buildexpo.ge

Kolejne impreza, to Agro Food Drink Tech Expo 2017, organizowane w dniach 20-21 listopada targi rolno-spożywcze, w których uczestniczą wystawcy z szeroko rozumianego sektora rolno-spożywczego (m.in. z branż: żywność, napoje, opakowania, nasiennictwo, ochrona roślin, sadownictwo, szkółkarstwo, maszyny rolnicze, urządzenia związane z sektorami rolnym i spożywczym).

Więcej informacji o targach:  agroexpo.ge

Polskie firmy, maja możliwość bezpłatnej prezentacji swojej swoich materiałów promocyjno – informacyjnych w ramach stoiska Ambasady pod szyldem „POLAND”. Materiały informacyjne powinny być przygotowane w języku angielskim lub rosyjskim, ew. gruzińskim. Materiały będą wyłożone na stoisku i dystrybuowane przez obsługę stoiska posługującą się językiem gruzińskim.  Nie jest jednak możliwe wystawianie na stosiku produktów ani próbek.

Istnieje również możliwość uczestnictwa w stoisku Ambasady przedstawiciela firmy, który będzie mógł prezentować ofertę firmy, prowadzić rozmowy z odwiedzającymi stoisko lub wcześniej umówionymi rozmówcami (na stoisku będzie do dyspozycji tłumacz jęz. polsko-gruzińskiego).

Zainteresowane przedsiębiorstwa powinny kontaktować się osobą odpowiedzialną za sprawę udziału w targach po stronie Ambasady RP w Tbilisi, którą jest pan Przemysław Pierz (tel. +995591228554, e-mail: przemyslaw.pierz@msz.gov.pl)