UMP
Uruchomienie serwisu rozwojmiasta.plock.eu
1 lipca 2015
0

Szanowni Państwo,

oddajemy do Państwa dyspozycji nową stronę internetową poświęconą rozwojowi Miasta Płocka.

Będzie ona stanowiła rozwinięcie i uzupełnienie działającego dotychczas miejskiego serwisu informacyjnego. Chciałbym, aby było to miejsce, w którym znajdziecie Państwo najświeższe informacje poświęcone planowaniu strategicznemu i przestrzennemu, rewitalizacji i estetyzacji miasta oraz obsłudze inwestora i współpracy z przedsiębiorcami.

Uruchomienie serwisu rozwojmiasta.plock.eu ma zadanie ułatwić Państwu dostęp do dotychczas nieco rozproszonej informacji i ograniczyć czas potrzebny na jej odnalezienie. Intencją tego pomysłu jest zgromadzenie w jednym miejscu danych tematycznie związanych z rozwojem miasta, a szczególnie promocja jego oferty inwestycyjnej oraz współpracy gospodarczej.

Mam nadzieję, że strona znajdzie Państwa uznanie jako miejsce publikacji ofert w zakresie przeznaczonych pod działalność gospodarczą terenów i nieruchomości zarówno będących własnością samorządu, jak i osób prywatnych.

Wierzę także, że włączycie się Państwo w tworzenie bezpłatnego, branżowego katalogu firm i organizacji gospodarczych prowadzących działalność na terenie Płocka.

Zaprezentowany serwis internetowy nie jest skończoną całością. Będzie rozwijał się, jak rozwija się nasze miasto. Liczymy również na Państwa sugestie i uwagi związane z kształtem strony. Jeżeli chcielibyście Państwo uzupełnić je o potrzebne Państwu dane, proszę o kontakt z Wydziałem Rozwoju i Polityki Gospodarczej Miasta. Zarówno strona, jak i ja oraz wszyscy pracownicy Wydziału, jesteśmy dla Państwa i do Państwa dyspozycji.

Andrzej Nowakowski

Prezydent Miasta Płocka